Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

NOWY WÓJT W SPICZYNIE ?

Utworzony przez czas odwagi, 22 września 2014 r. o 21:44
"młoda osoba" ona ma już 45 lat wg Państwowej Komisji Wyborczej, słabe  odmłodzenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może to jest atut tej kandydaki. O Wójciu wiemy wszystko i nawet to czego możemy się po nim spodziewać. Najważniejsze jest to że jest ktoś nowy i nie boi się przeciwstawić obecnej władzy. Nie znam Pani ale już jestem usatysfakcjonowany Pani postawą. Napewno ma już pani 5 głosów ode mnie i mojej rodziny. Koniec tej hegemonii.
Oto "świadomy" wybór! Nie znam, ale na pewno zagłosuję! Brawo, brawo - taki wybór na pewno przyczyni się do rozwoju waszej gminy. Tylko po co pakować w to rodzinę?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Być może jestem w błędzie, ale mam jednak wrażenie, że ta cała niby konkurencja to pic i robienie nam wody z mózgu. I obym się mylił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o syna już nie pytam pełnomocnika wyborczego też  proszę tylko  o kilka zdjęć z wyjazdów tych studyjnych chcę zobaczyć trochę świata jak  jak mój Wójt oglądał dla swych mieszkańców 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZAS PRZEWIETRZYĆ SKAMIENIAŁOŚCI. CO NIEKTÓRZY ZASIEDZIELI SIĘ W TEJ GMINIE. LEPSZY NOWY WÓJT NIŻ ŻADEN- czyt.TAKI JAKI JEST OBECNIE. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o syna już nie pytam pełnomocnika wyborczego też  proszę tylko  o kilka zdjęć z wyjazdów tych studyjnych chcę zobaczyć trochę świata jak  jak mój Wójt oglądał dla swych mieszkańców 
Idiotów nie sieją, sami się rodzą. Ty jesteś tego najlepszym przykładem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idiotów nie sieją, sami się rodzą. Ty jesteś tego najlepszym przykładem. 
   Coraz więcej widać przy tych wyborach. Za kogo uważa nas władza. -Za idiotów. Nie życzę sobie aby ktoś mnie tak traktował. Na szczęście wybory już niebawem. Mam nadzieje że ludzie wiecie na kogo głosować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że w czasie przedwyborczym poznamy lepiej Panią Dorotę i wtedy będziemy mogli podjąć decyzję na kogo głosować. Najważniejsze to nie bać się zmian, nie bać się kobiet, które dążą do władzy. Moim zdaniem Pan Wójt zrobił już wystarczająco dużo pora dać szansę komuś nowemu i przekonać się czy ta zmiana będzie dla nas korzystna. Pamiętamy nie mamy nic do stracenia.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przeprowadza się eksperymentów na żywym organiźmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przeprowadza się eksperymentów na żywym organiźmie.
takie straszenie rodem z PRL :) a nauka JPII "nie lękajcie się " 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baba z jajami chce skruszyć ten beton 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wyborów zostało 25 dni! Zachęcajmy do uczestnictwa w wyborach, bo jest szansa na wygrana Pani Doroty w pierwszej turze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wyborów zostało 25 dni! Zachęcajmy do uczestnictwa w wyborach, bo jest szansa na wygrana Pani Doroty w pierwszej turze.
Ok, ok, ok, a jakiś program posiada ta pani Dorota? Jakieś kompetencje, umiejętności do rządzenia samorządem? . Gdzie można zaznajomić się z programem kandydatki? Jakieś ulotki, strony internetowe? Czy to może ma być wybór na zasadzie "nieważne kto i po co, byleby nie był to obecny wójt"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktos nie wie gdzie gmina Spiczyn to niech sie nie wypowiada . A juz tym bardziej nie przeklina !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wyborów zostało 25 dni! Zachęcajmy do uczestnictwa w wyborach, bo jest szansa na wygrana Pani Doroty w pierwszej turze.
skąd mogła by być trzecia tura skoro dwóch kandydatów :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś zna kandydatkę ? Ja się dowiedziałem dziś że praqcuje w spiczynie i była w AWSie 
zapytajcie ją w jaki sposób dostała te pracę... a musiała się dziewczyna napracować hehe oddać cała siebie dla pracy, lecz  to nie przez pracoholizm, bo musiałaby znać się na tym co robi a ciężko jej to przychodzi ;/ żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapytajcie ją w jaki sposób dostała te pracę... a musiała się dziewczyna napracować hehe oddać cała siebie dla pracy, lecz  to nie przez pracoholizm, bo musiałaby znać się na tym co robi a ciężko jej to przychodzi ;/ żenada
chodzi Panu o Baśkę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapytajcie ją w jaki sposób dostała te pracę... a musiała się dziewczyna napracować hehe oddać cała siebie dla pracy, lecz  to nie przez pracoholizm, bo musiałaby znać się na tym co robi a ciężko jej to przychodzi ;/ żenada
A nie dajesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O i pani B. na farum się pojawila pod doskonalym nickiem hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widziałem na fejsbuku jej program, zdjęcie i kandydatów do rady. Przyjazna i Aktywna Gmina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 343

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...